LU Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļa sadarbībā ar Latvijas Politologu biedrību aicina piedalīties Valsts olimpiādē Politikas un tiesībās. Tā tiek organizēta 10.- 12. klašu skolēniem, profesionālo un arodvidusskolu pēdējo kursu audzēkņiem.
marts 8, 2019
Noskaidroti Latvijas augstskolu un vidusskolu jauniešu eseju konkursa “Eiropas Savienības nākotne: nākošie 15” uzvarētāji
marts 27, 2019

Ar lepnumu paziņojam, ka Politologu biedrības valdes loceklei asoc. prof. Ivetai Reinholdei piešķirta Alenas Brunovskas piemiņas balva.

Šo īpašo atzinību ikgadus piešķir NISPAcee tīkls par izcilību publiskajā administrācijā un saistītajās akadēmiskajās aktivitātēs. Balvas saņēmēji tiek izvēlēti, balstoties uz to sasniegumiem izglītošanā, līderību pedagoģijā un ieguldījumu praktiskajā publiskajā administrācijā, kā arī tās lietišķajā pētniecībā.

Balvas pasniegšanas ceremonija notiks 24. maijā NISPAcee (Valsts pārvaldes augstskolu un institūtu tīkls Centrālajā un Austrumeiropā) konferencē Prāgā. Šis ikgadējais apbalvojums tiek piešķirts, lai sekmētu publiskās administrācijas izglītības attīstību Centrālajā un Austrumeiropā. Pirmo reizi balvas pasniegšanas 19 gadus ilgajā vēsturē šo augsto novērtējumu saņems Latvijas pārstāve.