Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2019/2
novembris 1, 2019
LR Ārlietu ministrijā prezentēta monogrāfija “Latvijas Eiropas ceļš: 15<30<100”
decembris 5, 2019

Jaunākais žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” numurs prezentēts Valmierā

Š.g. 8. novembrī Latvijas Politologu biedrības valdes priekšsēdētāja prof. Žaneta Ozoliņa viesojās Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā. Viesošanās laikā tika prezentēts jaunākais žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” numurs, kas veltīts Baltijas valstu savstarpējai sadarbībai. Izklāstot aktuālo problemātiku, profesore uzsvēra, ka tendences, kas šobrīd noris Krievijā, rada bažas ne tikai par Baltijas, bet arī Eiropas drošību kopumā.

Skolēniem bija iespēja dzirdēt atbildes arī uz viņus tādiem interesējošiem jautājumiem kā ASV prezidenta Trampa darbības izvērtējums, Brexit, klimata pārmaiņas. Tikšanās noslēgumā prof. Žaneta Ozoliņa novēlēja jauniešiem saglabāt prāta skaidrību, nepavadīt pārlieku ilgu laiku sociālajos tīklos un neietekmēties no tiem.

Žurnāls “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” iznāk divas reizes gadā, sniedzot ieskatu Latvijas un ārvalstu ekspertu vērtējumā par ārpolitikas aktuālajiem jautājumiem. To izdod Latvijas Politologu biedrība ar LR Ārlietu ministrijas atbalstu.