Jauno politisko līderu meistarklases – platforma jauniešu politisko kompetenču attīstībai
marts 11, 2020
Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2020/1
maijs 6, 2020

Jauno politisko līderu meistarklases

Kā veidot veiksmīgu politisko karjeru? Kādas ir morāles un politikas attiecības? Kāda ir vērtībās balstīta politika? Kādi ir starptautiskās un drošības politikas jautājumi, ar kuriem jāsaskaras politiskajiem līderiem? Kā īstenot veiksmīgas politiskās kampaņas un piedalīties lēmumu pieņemšanā? Uz šiem un citiem nozīmīgiem jautājumiem Tev palīdzēs atbildēt Jauno politisko līderu meistarklases!

Latvijas Politologu biedrība sadarbībā ar Konrāda Adenauera fondu un Latvijas Transatlantisko organizāciju aicina piedalīties jauno politisko līderu meistarklasēs. Tās notiks vadošo Latvijas politiķu, sabiedrisko un politisko līderu, kā arī labāko politologu vadībā. Meistarklašu programmu veido vairāki tematiskie bloki: demokrātija un vērtības; politiskā līdzdalība – no politiskajām partijām līdz pilsoniskajai sabiedrībai; ārpolitika; drošības politika; Covid radītie izaicinājumi. Šie bloki veidoti, aplūkojot Latvijas kā Eiropas Savienības un NATO dalībvalsts pieredzi. Meistarklases notiks septiņu sesiju formā, sākot no š.g. 9. maija. Meistarklašu ciklu noslēgs eseju konkurss, kurā dalībniekiem būs iespēja pārbaudīt savas apgūtās zināšanas un prasmes. Veiksmīgākajiem dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja publicēt savas esejas, kā arī saņemt citas veicināšanas balvas.

Līdzdalība meistarklasēs ir bez maksas. Visi dalībnieki saņems līdzdalību apliecinošus sertifikātus. Lai piedalītos, līdz šī gada 5. maijam sūti pieteikumu ar motivācijas vēstuli un cv uz e-pastu info@politologubiedriba.lv.  

Veido savu nākotnes karjeru – šodien!