Jauno politisko līderu meistarklases
februāris 18, 2020
Jauno politisko līderu meistarklases
aprīlis 22, 2020

Jauno politisko līderu meistarklases – platforma jauniešu politisko kompetenču attīstībai

Šī gada martā Latvijas Politologu biedrība sadarbībā ar Konrāda Adenauera fondu Baltijas valstīs un Latvijas Transatlantisko organizāciju rīko jauno politisko līderu meistarklases. Pirmais meistarklašu cikla pasākums notika sestdien, 7. martā. Tā tēma bija “Drošība”.

Meistarklases ar savu klātbūtni pagodināja aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Konrāda Adenauera fonda  Baltijas valstīs direktore Elizabete Bauere. Abi dalījās savā politiskajā pieredzē un ļāva jauniešiem uzdot tos interesējošos jautājumus. Tam sekoja Aizsardzības ministrijas Krīzes vadības departamenta direktora Vitālija Rakstiņa vadītā praktiskā nodarbība, kurā jaunajiem līderiem piedāvāja izspēlēt iespējamos rīcības modeļus krīzes situācijās. Meistarklasi noslēdza Latvijas Transatlantiskās organizācijas ģenerālsekretāre Sigita Struberga ar lekciju par hibrīddraudiem.

Meistarklases tiek organizētas Latvijas vidusskolu un augstskolu jaunajiem līderiem ar mērķi veicināt viņu politisko kompetenču attīstību. Programmas ietvaros jauniešiem būs iespēja izzināt Latvijas vadošo politiķu, praktiķu un politologu viedokļus un pieredzi, kā arī gūt ieskatu apgūto zināšanu praktiskajā pielietojumā.

Papildus informācija par meistarklasēm pieejama elektroniski: info@politologubiedriba.lv