Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2015/2
marts 19, 2015
Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2016/2
aprīlis 19, 2016

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2016/1

Žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” jaunais gads sākas ar numuru, kurš veltīts topošajai Eiropas Savienības Globālajai stratēģijai. Pēdējo gadu notikumi ES un tās tuvumā ir krīžu, apdraudējumu un potenciālu risku piepildīti. Dalībvalstis vēl nav īsti apjēgušas Grieķijas finanšu krīzes sekas, kad jau jāmeklē kopīgi risinājumi Ukrainas konflikta noregulējumam, Krievijas ambīciju ierobežošanai un vienlaikus jāmeklē reālas īstermiņa un ilgtermiņa politikas globālās migrācijas krīzes pārvarēšanai. Teroristu uzbrukumi Eiropas galvaspilsētām Parīzei un Briselei ir pieteikuši jaunu periodu Eiropas drošības un stabilitātes laikmetā.