Latvijas Politologu biedrība aicina jauniešus piedalīties diskusijā par migrācijas aktuālajiem jautājumiem Eiropā. Diskusija notiks š.g. 1. decembrī plkst. 11.00 zoom platformā.
novembris 28, 2021

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2022/1

Šis žurnālā numurs ir tapis apstākļos, ka rītdienas nenoteiktība ietekmē mūsu šodienas lēmumus, tāpēc numura vadmotīvs ir – nākotne un mūsu iespējas to ietekmēt. Diskusiju aizsāk profesore Žaneta Ozoliņa un profesore Inna Šteinbuka, rosinot domāt par Eiropas Savienības un tās dalībvalstu stratēģiskajiem uzdevumiem tuvākajā nākotnē. Eiropai būs gan jādomā, kā pārvarēt pandēmijas sekas un mācīties no komunikācijas kļūdām vairākos pandēmijas viļņos, gan arī jāmeklē risinājumi enerģētikas jomā. Enerģijas cena ir bijis biežs diskusiju objekts 2022. gada pavasarī gan politiķu starpā, gan katrā mājoklī, ieraugot kārtējo rēķinu. Taču nenoteiktība enerģētikas jomā, iespējams, mudinās mūs visus daudz vairāk domāt par enerģijas efektivitāti un zaļās transformācijas mērķiem.

Žurnāla jaunākais numurs pieejams šeit: