Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2021/2
novembris 21, 2021
Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2022/1
jūnijs 16, 2022

Latvijas Politologu biedrība aicina jauniešus piedalīties diskusijā par migrācijas aktuālajiem jautājumiem Eiropā. Diskusija notiks š.g. 1. decembrī plkst. 11.00 zoom platformā.

Pieteikšanās diskusijai notiek elektroniski, rakstot uz epastu: info@politologubiedrība.lv

Diskusijas laikā tiks prezentēts jaunākais žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” numurs. Tas ir veltīts migrācijas tēmai. Šī tēma žurnālā apskatīta no netradicionāliem aspektiem, paplašinot migrācijas jēdziena  izpratni ar iepriekš mazāk apzinātiem un izpētītiem faktiem un pieejām. Visiem rakstiem vijas cauri rīcībpolitikai nozīmīga tēma – nepieciešama kompleksa un visaptveroša migrācijas politika, kura spētu reaģēt uz tās cēloņiem, izpausmēm un sekām (kā pozitīvām, tā negatīvām).

Žurnāla jaunākais numurs pieejams šeit: