Žaneta Ozoliņa piedalās Eiropas Parlamenta Vēstnieku programmā Rīgas skolās
aprīlis 3, 2019
Latvijas studenti debatēs ar EP deputātu kandidātiem
aprīlis 15, 2019

Latvijas Politologu biedrības valdes priekšsēdētāja Žaneta Ozoliņa piedalās Eiropas Savienības informācijas sniedzēju forumā

2019. gada 12. aprīlī LR Ārlietu ministrijā norisinājās ikgadējais Eiropas Savienībās informācijas sniedzēju forums. Tas pulcē ES informācijas sniedzējus: valsts un pašvaldību ES informācijas kontaktpersonas, ES Informācijas punktu, Europe Direct Informācijas centru pārstāvjus, ES informācijas tīklu vadītājus, medijus, nevalstiskā un privātā sektora pārstāvjus, viedokļu līderus, Eiropas klubu skolās.

Šoreiz forums bija veltīts divām nozīmīgākajām tēmam – gatavošanās Eiropas Parlamenta vēlēšanām un diskusijām par Eiropas nākotni. Foruma laikā Latvijas Politologu biedrības priekšsēdātaja Žaneta Ozoliņa iepazīstināja klātesošos ar pētījuma “15 no 100. Latvijas dalības Eiropas Savienībā 15 gadi” galvenajiem secinājumiem. Tas tapis ar Eiropas Komsiijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu. Pētījuma izstrādē piedalījušies Aldis Austers, Daunis Auers, Inna Šteinbuka un Žaneta Ozoliņa.

ES Informācijas sniedzēju forums notiek kopš 2008. gada, un to rīko Eiropas Kustība Latvijā sadarbībā ar Ārlietu ministriju, Eiropas Parlamenta Informācijas biroju Latvijā un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā. ES informācijas sniedzēju foruma mērķis ir sniegt aktuālāko informāciju par ES jautājumiem un veicināt ES informācijas sniedzēju pieredzes apmaiņu.