Ar lepnumu paziņojam, ka Politologu biedrības valdes loceklei asoc. prof. Ivetai Reinholdei piešķirta Alenas Brunovskas piemiņas balva.
marts 11, 2019
Žaneta Ozoliņa piedalās Eiropas Parlamenta Vēstnieku programmā Rīgas skolās
aprīlis 3, 2019

Noskaidroti Latvijas augstskolu un vidusskolu jauniešu eseju konkursa “Eiropas Savienības nākotne: nākošie 15” uzvarētāji

Noskaidroti uzvarētāji eseju konkursā “Eiropas Savienības nākotne: nākošie 15”, kurā Latvijas augstskolu un vidusskolu jaunieši bija aicināti sniegt savu skatījumu uz Latvijas vietu un lomu ES tuvāko piecpadsmit gadu perspektīvā.

Konkursu organizēja Latvijas Politologu biedrība sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā. Tas tika rīkots, lai stiprinātu studentu un vidusskolēnu interesi un izpratni par ES aktuālajiem jautājumiem, veicinātu to piederības izjūtu Eiropas kopienai, kā arī motivētu aktīvi līdzdarboties Latvijas un Eiropas politiskajos procesos.

Iesniegtos darbus vērtēja žūrijas komisija. Konkursā pirmo vietu ir ieguvis Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes students Rihards Millers. Viņš saņems naudas balvu 200 eiro apmērā. Otrā vieta netika piešķirta. Bet trešo vietu ieguvuši Ričards Edijs Štibe no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas (konsultants Juris Mūrnieks), Natālija Andersone no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas (konsultante Ingūna Irbīte) un Toms Gelpers no Rīgas Kultūru vidusskolas (konsultante Ingūna Kasparsone). Skolēni saņems naudas balvas 100 eiro apmērā katrs. Bet skolotāji- konsultanti saņems pateicības rakstus un atzinības balvas. Labākos konkursam iesūtītos darbus būs iespēja lasīt žurnālā “Latvijas intereses Eiropas Savienībā”.

Konkursa žūrija, novērtējot konkursa dalībnieku demonstrēto interesi un zināšanas, ir pieņemusi lēmumu vairākiem dalībniekiem izsniegt arī pateicības rakstus un veicināšanas balvas. Konkursa uzvarētāji un pateicības rakstu saņēmēji par apbalvošanas vietu un laiku saņems informāciju personiski līdz 20. aprīlim. Jautājumu gadījumā interesenti ir aicināti vērsties elektroniski: info@politologubiedriba.lv .