Baltijas drošības stratēģijas projekts: Galerija
februāris 2, 2019
Šī gada 22.-23. februārī Lisabonā, Portugālē notika Eiropas Politikas zinātnes asociāciju konferācijas ikgadējā ģenerālā asambleja.
marts 8, 2019

Politikas zinātnes nodaļas vadītāja Iveta Reinholde Viļņā piedalās akadēmiskā diskusijā par “Rail Baltica” ietekmi uz reģiona attīstību

Š.g. 1. martā LU Politikas zinātnes nodaļas vadītāja, biedrības “Latvijas Politologu biedrība” valdes priekšsēdētāja Iveta Reinholde Viļņā piedalījās  akadēmiskā diskusijā “Rail Baltica – Baltijas sadarbības tests. Kā veicas?” (Rail Baltica- a test for the Baltic cooperation. How we are doing?), ko organizēja Viļņas Universitātes Politikas zinātnes un starptautisko attiecību institūts un “RB Rail” AS  – “Rail Baltica”Globālā projekta koordinators. Diskusijas mērķis bija identificēt faktorus, kas veicina un kavē sadarbību starp Baltijas valstīm, aplūkojot Rail Baltica kā sadarbības piemēru politiskā, ekonomiskā un sabiedrības līmenī.

Iveta Reinholde norāda, ka šāda diskusija ir būtiska, lai izprastu lielu infrastruktūras attīstības projektu komplekso dabu, jo līdzās dzelsceļam kā transporta risinājumam, Rail Baltica ir nozīmīgs projekts, kas veicina Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ekonomisko un administratīvo integrāciju nākotnē, kas rezultēsies izaugsmē un inovācijās.

Rail Baltica ir jauns dzelzceļa infrastruktūras projekts, kura mērķis ir integrēt Baltijas valstis Eiropas dzelzceļu tīklā. Vairāk par projektu: http://www.railbaltica.org/lv/par-projektu/