Latvijas Politologu biedrības publikācijas

novembris 18, 2020

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2020/3

Žurnālā “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” iekļauti raksti, kuri analizē valsts tēla, publiskās diplomātijas un maigās varas attiecības. Par pieredzi savu valstu simtgades svinību organizēšanā un galvenajiem […]
maijs 6, 2020

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2020/1

Iznācis jaunākais žurnāla “Latvijas intereses ES” numurs, kurš veltīts šī brīža aktualitātēm. No ES prioritātēm, daudzgadu budžeta, tiesiskuma, dezinformācijas, reģionalizācijas un aizsardzības jautājumiem, līdz EK pasākumiem […]
novembris 1, 2019

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2019/2

maijs 8, 2019

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2019/1

Jaunākais žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” ir veltīts Latvijas dalības ES piecpadsmit gadu atcerei. Izdevumā ir iekļauts pētījums “15 no 100. Latvijas dalības Eiropas Savienībā 15 […]
janvāris 31, 2019

“Eiropa 100 Pēc/Pirms”.

janvāris 31, 2019

“ES stratēģija Baltijas jūras reģionā. Pēc gada un tālāk.”

janvāris 31, 2019

“Laba pārvaldība” . Red. Ozoliņa Ž., Reinholde I. Rīga, Zinātne 2009

Pārvaldība ir viens no būtiskākajiem tematiem kā sociālajās zinātnēs, tā publiskajā telpā, jo valstu darbības efektivitāte un rīcībspēja tiek kritizēta, pieņemto lēmumu kvalitāte dažkārt ir apšaubāma, […]
janvāris 31, 2019

Sabiedrības drošība…

janvāris 21, 2019

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2018/2

Redakcijas kolēģija: Daunis Auers (Latvijas Universitāte), Andris Gobiņš (Eiropas Kustība Latvijā), Mindaugas Jurkynas (Vītauta Magnusa universitāte), Žaneta Ozoliņa (Latvijas Universitāte), Fabricio Tasinari (Dānijas Starptautisko pētījumu institūts), […]
janvāris 21, 2019

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2018/1

Redakcijas kolēģija: Daunis Auers (Latvijas Universitāte), Andris Gobiņš (Eiropas Kustība Latvijā), Mindaugas Jurkynas (Vītauta Magnusa universitāte), Žaneta Ozoliņa (Latvijas Universitāte), Fabricio Tasinari (Dānijas Starptautisko pētījumu institūts), […]
janvāris 21, 2019

Cilvēkdrošība un sieviešu lomas palielināšana: Baltijas jūras reģiona valstu skatījums

Grāmatā sniegts pārskats par cilvēkdrošību un sieviešu lomu reģionā, identificējot draudus, klasificējot pieejamos instrumentus, kas pastāv un ir pieejami sieviešu lomas palielināšanai sabiedrībā, kā arī  izvērtētas dažādu valstu […]
janvāris 19, 2019

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2017/1

Eiropas nākotnes tematikai veltītais žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” izdevums nav radies kā reakcija uz Eiropas Komisijas publicēto dokumentu “Baltā grāmata par Eiropas nākotni”.1 Pamudinājums diskutēt […]

Politologu biedrības žurnāli