Latvijas Politologu biedrības publikācijas

jūnijs 16, 2022

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2022/1

Šis žurnālā numurs ir tapis apstākļos, ka rītdienas nenoteiktība ietekmē mūsu šodienas lēmumus, tāpēc numura vadmotīvs ir – nākotne un mūsu iespējas to ietekmēt. Diskusiju aizsāk […]
novembris 21, 2021

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2021/2

Jaunākais žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” numurs ir veltīts migrācijas tēmai. Tā apskatīta no netradicionāliem aspektiem, paplašinot migrācijas jēdziena  izpratni ar iepriekš mazāk apzinātiem un izpētītiem […]
maijs 10, 2021

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2021/1

Nācis klajā jaunākais žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā žurnāls”! Eiropas stratēģiskā autonomija ir viena no tām aktualitātēm, par kurām šķēpus lauž dalībvalstu politiķi un eksperti. Pieaugošā […]
novembris 18, 2020

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2020/3

Žurnālā “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” iekļauti raksti, kuri analizē valsts tēla, publiskās diplomātijas un maigās varas attiecības. Par pieredzi savu valstu simtgades svinību organizēšanā un galvenajiem […]
maijs 6, 2020

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2020/1

Iznācis jaunākais žurnāla “Latvijas intereses ES” numurs, kurš veltīts šī brīža aktualitātēm. No ES prioritātēm, daudzgadu budžeta, tiesiskuma, dezinformācijas, reģionalizācijas un aizsardzības jautājumiem, līdz EK pasākumiem […]
novembris 1, 2019

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2019/2

maijs 8, 2019

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2019/1

Jaunākais žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” ir veltīts Latvijas dalības ES piecpadsmit gadu atcerei. Izdevumā ir iekļauts pētījums “15 no 100. Latvijas dalības Eiropas Savienībā 15 […]
janvāris 31, 2019

“Eiropa 100 Pēc/Pirms”.

janvāris 31, 2019

“ES stratēģija Baltijas jūras reģionā. Pēc gada un tālāk.”

janvāris 31, 2019

“Laba pārvaldība” . Red. Ozoliņa Ž., Reinholde I. Rīga, Zinātne 2009

Pārvaldība ir viens no būtiskākajiem tematiem kā sociālajās zinātnēs, tā publiskajā telpā, jo valstu darbības efektivitāte un rīcībspēja tiek kritizēta, pieņemto lēmumu kvalitāte dažkārt ir apšaubāma, […]
janvāris 31, 2019

Sabiedrības drošība…

janvāris 21, 2019

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2018/2

Redakcijas kolēģija: Daunis Auers (Latvijas Universitāte), Andris Gobiņš (Eiropas Kustība Latvijā), Mindaugas Jurkynas (Vītauta Magnusa universitāte), Žaneta Ozoliņa (Latvijas Universitāte), Fabricio Tasinari (Dānijas Starptautisko pētījumu institūts), […]

Politologu biedrības žurnāli