Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2020/1
maijs 6, 2020
Noslēdzies projekts “Jauno politisko līderu meistarklases”
jūlijs 14, 2020

Politologu biedrības valdes priekšsēdētāja Žaneta Ozoliņa online diskusijā iepazīstina ar ES aktuālajiem jautājumiem

11. maijā Latvijas Politologu biedrības valdes priekšsēdētāja prof. Žaneta Ozoliņa zoom platformā interesentus iepazīstināja ar ES aktuālajiem jautājumiem. Diskusijas laikā tika prezentēts jaunākais žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” numurs, kas veltīts ES ilgtermiņa attīstības iespēju analīzei vairākās dimensijās. Izklāstot aktuālo problemātiku, profesore atsaucās uz kāda eksperta ierakstu sociālajā vietnē: “vīruss mūs ir samazinājis līdz mūsu patiesajam lielumam”, tādējādi norādot uz virkni nozīmīgu izaicinājumu, ar ko saskarsimies pēcpndēmijas laikmetā. No šādas perspektīvas raugoties, tiesiskuma izaicinājumi, ilgtermiņa budžeta veidošana ekonomikas atjaunošanai un citi žurnālā apskatītie jautājumi šodien ir īpaši aktuāli.

Plašāk ar žurnāla saturu iespējams iepazīties Latvijas Politologu biedrības mājas lapā.