Politikas zinātnes nodaļas vadītāja Iveta Reinholde Viļņā piedalās akadēmiskā diskusijā par “Rail Baltica” ietekmi uz reģiona attīstību
marts 8, 2019
Latvijas augstskolu un vidusskolu jaunieši aicināti piedalīties eseju konkursā “Eiropas Savienības nākotne: nākošie 15”
marts 8, 2019

Šī gada 22.-23. februārī Lisabonā, Portugālē notika Eiropas Politikas zinātnes asociāciju konferācijas ikgadējā ģenerālā asambleja.

Tajā Latvijas Politilogu biedrību pārstāvēja Sigita Struberga. Asamblejas laikā tika apspriesti tādi politikas zinātnes disciplīnai nozīmīgi jautājumi kā, piemēram, personas datu aizsardzības regulējuma ievērošana un ar to saistītie izaicinājumi pedagoģijā un pētniecībā, BREXIT ietekme uz politikas zinātnes pētnieciskajām aktivitātēm Eiropas Savienībā.

Eiropas Politikas zinātnes asociāciju konfederācija (European Confederation of Political Science Associations (ECPSA)) tika dibināta 2007. gada novembrī. Šobrīd to veido 23 nacionālās un starptautiskās politikas zinātnes asociācijas Eiropā. To skaitā ir arī Latvijas Politologu biedrība. ECPSA par savu misiju uzskata politikas zinātnes disciplīnas attīstības Eiropā veicināšanu.